• iletisim@evlenmedenonce.com
  • 05548293148
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
112 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ayşe Özen DARI
  • ADRES: Tunalı Hilmi Cad. No:84/7 Kat:2 Kavaklıdere-ANKARA
  • TELEFON: 0 312 433 42 65
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Hayalinizdeki gelinliği seçerken düğün yada nikah töreninizin yapılacağı mekanın konseptine göre model belirlemelisiniz.
Kapalı salonlarda yapılan düğünlerde ışıklarda göz önünde bulundurularak ışıltılı kumaşlar yada işlemeler kullanılabilir.
Kır düğünlerinde daha sade kuyruğu kısa ince uçucu  kumaşlar tercih edilebilir.
Size hem rahatlık verecek hem de prenses gibi hissetmenizi sağlayacak gelinlik modeli mutlaka vardır.Önemli olan vücut tipinize ve sizin tarzınıza uyan modeli günün modası göz önünde bulundurularak seçmektir.
Atletik yapıda bir vücudunuz varsa kalçalarınızı yada göbeğinizi saklamak için endişelenmenize gerek yoktur.Bu yüzden neredeyse bütün gelinlik modellerini üzerinizde şık bir şekilde taşıyabilirsiniz.Sadece omuzları vatkalı yada kolları karpuz kollu gelinlikleri tercih etmemelisiniz.
Kum saati şeklinde bir vucudunuz varsa orantılı kalça ve göğüslere sahip olmanızda ötürü hatlarınızı ortaya çıkaran modeller seçmelisiniz.Göğüslerinize ve kalçanıza tam oturan ama aşağıda volüm kazanan gelinlikler tam size göredir.
Armut tipi bir vücudunuz varsa sevdiğiniz kısımları ortaya çıkarabilirsiniz.Vücudunuzun üst kısmını ve belinizin inceliğini vurgulayan modeller seçmelisiniz.Dikkatleri kalçalarınızdan çok üst çekecektir.Straplez üstü işlemeli alt kısmı hafif kabarık modeller size uygun olacaktır.

Elma tipi vücuda sahipseniz yani göğüs ve bacaklarınız normal ölçülerde olup tüm kilolarınız karın bölgenizde toplanmış ise bacaklarınızı, omuzlarınızı ve gerdanınızı gösteren modeller seçebilirsiniz.Vücudunuzun orta kısmını kamufle etmek için drapelerden yararlanabilirsiniz.

Alanında hep bir adım önde olan YASEMİN MODAEVİ olmayı gururla sürdürmeyi amaçlıyoruz.

BİZİM ARACILIMIZLA İLETİŞİME GEÇERSENİZ %10 VARAN İNDİRİMLERDEN FAYDALANACAKSINIZ

Not : Size daha iyi hizmet verebilmemiz için gelmeden önce randevu alınız.

Saygılarımla
Ayşe Özen DARI

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.