• iletisim@evlenmedenonce.com
  • 05548293148
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
123 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Haseki Sultan mah. No.15 Haseki Fatih İstanbul
  • TELEFON: 0 212 589 12 62
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 23:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Taç Düğün Salonu mutluluğun başlangıç noktasıdır, evliliğe giden bu mutlu yolda saraylara layık siz misafirlerimize; söz, nişan, düğün, balo ve her türlü toplantılarınızda mutlu anlar yaşatmaktayız. Size yalnızca unutamayacağınız bir günü yaşamak kalır.

Evet, 12 Mart 1971 tarihinde başladı serüvenimiz ve geçen yıllar süresince sektöre kattığımız yeniliklerle sizlere hizmet vermekteyiz. Geçmişten bu güne kadar sayısız düğün, nişan, sünnet ve toplantılar yapma mutluluğunu sizlerle paylaştık. 

Salonumuz;

Profesyonel ses sistemi, ışıklandırması, abuhavalandırması ve servisleriyle size ve çağrılılarınıza eşsiz anlar yaşatacak.

Çağrılarda müzik seçimi, müşterilerimizin yörelerine, zevklerine yada özel isteklerine uygun olarak belirlenir. Organizasyon öncesinde hazırlanan repertuarlar, profesyonel orkestra gruplarının canlı performansları ile sergilenmektedir.

Salonumuzda, hayatınızın en özel, en manalı gününü süslemelerimizle muhteşem bir hale dönüştürüyoruz. Seçeneklerimiz üzerinde beraber konuşarak hoş bir konsept çalışmasıyla salonlarımızı en şık hale getirmekle işe başlıyoruz. Renkler ve biçimler bellekte kalabilen en ehemmiyetli unsurlardır. Bunun için bu mekanı, seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar, masa sandalye süslemeleri, çiçekler, mumluklar, balonlar, ışıklar, volkan gösterileri gibi ekipmanlarla süslüyoruz.

Salonumuz;
– Evlilik Merasimleri (düğünler)
– Nişan Merasimleri,
– Sünnet Düğünleri,
– Kına  Gecesi,
– Şirket  Toplantıları,
– Parti,
– Mezuniyet  Merasimi,
– Konsept Etkinlikler,
– Doğumgünü  Partisi,
– Özel Gün  Yemekleri,
– Vakıf ve Dernek Organizasyonları ve
– Tüm Özel Toplantı ve çağrılara hane sahipliği yapmaktadır

500 kişilik kapasitesi ile salonumuzun her köşesi siz konuklarımızı  hoşnut etmek için tertip etmiştir. Fatih kazasında, tüm misafirlerinizin rahatça erişebileceği haseki mahalleninde bulunan Taç Düğün Salonu, gerek metro, tramvay, otobüs  gibi toplu taşıma araçları ile gerekse kendi araçlarıyla gelen misafirleriniz için erişim kolaylığı avantajına sahiptir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.