• iletisim@evlenmedenonce.com
  • 05548293148
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
469 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: SULTAN DÜĞÜN SALONU
  • ADRES: Ulubatlı Hasan Bulvarı Ankara Cad. Osmangazi Bursa
  • TELEFON: 0 (224) 532 0532
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 23:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 23:00
SERVİS YERLERİ BURSA

FİRMA HAKKINDA

Sultan Düğün Salonları
Birbirinden özel 5 salonumuzla hizmetinizdeyiz.
Neden Bizi Seçmelisiniz?
Çünkü; Bursa nın en yenisi biziz.
Çünkü; Bursa nın en iyisi biziz.
Çünkü; Bursa nın en profesyoneli biziz.
Çünkü; Bursa nın en büyüğü biziz.
Çünkü; Bursa da Sultanlara layık salonlara sahip olan biziz.
Çünkü; Biz daha iyisini yapana kadar en özeli biziz.

Hizmette Sınır Tanımıyoruz
Kapalı Otopark
Kuaför
Fotoğraf Çekimi
Video Çekimi
Çocuk Oyun Odası
Mescit

SALONLARIMIZ

bursa sultan düğüm salonu

Kösem Sultan

  Osmanlı devlet yönetiminde etkin bir rol oynamış Haseki Sultan ve Valide Sultan. Osmanlı padişahı I. Ahmed’in eşi olup, padişah IV. Murad ve I. İbrahim’in annesidir. Osmanlı tarihinin en güçlü kadın sultanlarından biridir.Hayatı romanlara, tiyatro oyunlarına, opera eserlerine  konu olmuştur. Valide-i Muazzama, Sahibet-ül Makam, Valide-i Kebire sıfatlarıyla da anılan Kösem Sultan, oğulları IV. Muradve İbrahim ile torunu IV. Mehmed döneminde uzun yıllar devlet yönetiminde etkili olmuş bir Hanım Sultan’dır.
Şimdi gözlerinizi kapayın ve o dönemdeki kendinizi hayal edin.Kösem Sultan kadar güçlü,o zaman kadar eşsizsiniz.En güzel anlarınızı 350 kişi kapasiteli salonumuzda dilere destan bir düğünle süslemek istemez misiniz ? Tüm ihtişamı ve eşsiz mimarisi ile KÖSEM SULTAN sizi mutluluğa davet ediyor.

sultan düğün salonu

Mihrimah Sultan

1522’de, Osmanlı padişahı I. Süleyman ile eşi Hürrem  Sultan’ın Mehmed’den sonraki ilk çocuğu olarak dünyaya geldi. Mihrimah Sultan’ın güzelliği ve zerafeti tüm dünyayı esir almıştı.Tam bir saraylı tam bir Osmanlı kadınıydı.Tarih sayfaları güzelliğini ve hırslı kişiliğini hala tozlu raflarda saklıyor.
Bir başkadır Mihrimah’ın güzelliği,dilere destandır Mimar  Sinan’ın eserleri.Aşk hangi cihanda yaşanırsa yaşansın anlatılır mihrimah ‘ın ki gibi.450 kişilik bu salonda yaşayacağınız her an anlatılsın onların ki gibi.

Nurbanu sultan düğün salonu

Nurbanu Sultan

 Osmanlı Padişahı II. Selim’in hasekisi ve Sultan III. Murat’ın annesi. Haseki Hürrem Sultan’ın gelinidir.Osmanlı kaynaklarına göre kökeni Yahudi olup ismi Rachel’ken, İtalyan kaynaklarında bu Kiklad Takım Adaları’na ait Páros adası Lordlarından Nicolo Venier ile Violante Baffo ‘nun kızı Olivia
Nurbanu Sultan çok  güzel bir kadının geliniydi. Adından bahsedilirken bile yerlerin titrediği zaman zaman söylenir.Hürrem Sultanın gelini olmak kolay değildir.Şimdi sen de Nurbanu Sultan kadar güçlü bir gelin adayısın. 500 Kişilik kapasitesi ile NURBANU SULTAN sizi bir ömür boyu aşka davet ediyor.

Hürrem sultan düğün salonu

Hürrem Sultan

Osmanlı padişahı I. Süleyman’ın nikahlı eşi, sonraki  padişah II. Selim’in annesi, Haseki  Sultan. Osmanlı Tarihinin en güçlü kadın sultanlarından biridir.
Renkli hayatı ile efsaneleşmiş; entrikaları, zekası, cesareti, ihtiraslarıyla ün salmış bir Hanım Sultan’dır. Hayatı romanlara, tiyatro oyunlarına, opera eserlerine konu olmuştur. Devlet işlerinde etkin rol oynayarak Osmanlı İmparatorluğu’nda “Kadınlar saltanatı” denilen  devri başlattığı kabul edilir. Sultan Süleyman’ın nikahlı karısıdır. II. Selim, Mihrimah Sultan, Şehzade Cihangir, Şehzade Bayezid, Şehzade Mehmed, Şehzade Abdullah’ın ve isimleri bilinmeyen, küçük yaşta vefat eden diğer şehzadelerin annesidir.
Tarih ondan bu kadar ihtişamla bahsederken,peki senden neden bahsetmesin BURSA.Hürrem kadar güzel,Hürrem kadar efsanesin sen.Rengarenk bir hayatın başlangıç noktasına hoş geldin.800 Kişi kapasiteli salonumuz ile sana ve sevdiklerine unutulmaz bir gece yaşatacağız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.