• iletisim@evlenmedenonce.com
  • 05548293148

GOLD Madame Lisa Estetik ve Güzellik Merkezi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
166 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fevziye Akpınar
  • ADRES: Cumhuriyet Mah.FSM Bulvarı No:37 A D:1 Nilüfer BURSA
  • TELEFON: 0 (224) 451 6919
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (532) 795 0857
  • WEB SİTESİ: http://www.madamelisaguzellik.com/
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 19:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Cumhuriyet Mah.FSM Bulvarı No:37 A D:1 Nilüfer BURSA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

MADAME LİSA ESTETİK & GÜZELLİK SALONU’ nun ilke edindiği “kusursuzluğa” erişme gayretidir. Salonumuz kendi dalında en iyisini sunmak için yola çıkmış ve kısa müddet içerisinde bunları gerçekleştirmiştir.

İçerisinde bütün birimleri bir arada bulunduran kuruluşumuz,uzman kadrosuyla hizmetlerini muvaffakiyet ile sürdürmektedir.

MADAME LİSA ESTETİK & GÜZELLİK SALONU, başarılı olmak için müşterilerine her zaman yüksek kaliteli,yüksek performanslı ürünler sunmanın gereğine inanmıştır. Bu emelinden dolayı en iyi ürünleri deneyimli kadrosu ile sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Türkiye’ nin bir çok şehrinde salonlarımızda; uzun senelere dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş deneyimiyle Müşteri Odaklı doğru ve kaliteli bir hizmet vermektedir.

Bu anlayışın benimsendiği sektörümüzde, profesyonel, yaratıcı, modaya endeksli ve eğitimli kadrosuyla; güzelliğine ehemmiyet veren ve kozmetik ürünlerinin kullanımının faydanına inanan tüketicilere en kısa yoldan ve doğru bir biçimde erişmeyi amaçlayarak konuklarımızın rahat ve huzur bulabileceği bir salon ambiyansı oluşturmaktayız.

Avrupa Birliğinin yeni dönemdeki yüksek standartlara uygun son sistem, teknolojiye sahip aletlerimizle ve uzman kadromuzla siz elit müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Mademe Lisa Estetik Güzellik Merkezi olarak en ehemmiyetli ilkemiz müşteri memnuniyetini ön tasarıda tutmaktır.

Görevimiz

Madame Lisa ailesi olarak biz, daimi eğitim, ölçme, iyileştirme metotları kullanarak devamlı gelişmeyi, yenilemeyi sağlayan bir idare ve iletişim sistemi örneği vererek güvenilen güzellik salonu arayışını, kaliteli, dürüst, saydam ve değişik hizmet anlayışımızla karşılayan, günün teknolojisini yakından takip eden, müşteri haklarına saygılı, doğru güzellik hizmetini veren, ismini müesseseselleştirmeyi ve yüceltmeyi emel edilmiş bir firmayız.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörde en iyilerden olmak için; yenilikleri takip eden, sürekli gelişen, müşteriler tarafından seçenek edilen, yurt içinde güzellik salonlarıyla hizmet gücünü birleştiren marka olmuş bir firma olmaktır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.