• iletisim@evlenmedenonce.com
  • 05548293148
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
204 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hayal Fotoğrafçılık Sincan
  • ADRES: Pınarbaşı Mahallesi Yaşarkemal Caddesi 96/A Sincan/ANKARA
  • TELEFON: 0312 264 08 88
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Yaklaşık 10 yıldır yeni evlenecek çiftlerin en özel günlerinde onların yanında olarak en mutlu anlarını ölümsüzleştirmekteyiz… Ankara’nın  Sincan semtinde  profesyonel olarak fotoğraf ve full hd video çekimleri yapan düğün, nişan, çocuk, mezuniyet, kokteyl, toplantı gibi özel günlerinizde faaliyet gösteren geniş ve renkli bir yelpazeden hizmet sunmayı amaçladık bundan sonra da sizlerle Ankara’nın her yerinde www.sincanfotografcisi.com internet sitemiz hayal fotoğrafçılık sincan facebook adresimiz üzerinden buluşmaya devam edeceğiz.  Sizlerin en özel anlarınızı kalite, estetik ve güven anlayışımızla pekiştirerek sunmak temel ilkemizdir. Özel anlarınız bizim için değerlidir, bu anları bizim tecrübeli kadromuza güvenerek  emanet edebilirsiniz. Misyonumuz ”En Yüksek Kalitede” işler gerçekleştirmektir. Kaliteli ekip ve    kaliteli ekipmanlarla istediğiniz her yerde yanınızdayız…
**Tüketicilere yönelik fotoğrafçılık faaliyetleri (pasaport, okul, düğün vb. için vesikalık ve portre fotoğrafçılığı vb.)
**Hava ve su altı fotoğrafçılığı faaliyetleri
**Reklamcılık ile ilgili fotoğrafçılık faaliyetleri (reklam görselleri, broşür, gazete ilanı, katalog vb. için ticari ürünlerin, moda kıyafetlerinin, makinelerin, binaların, kişilerin, vb.nin fotoğraflarının çekilmesi)
**Etkinlik fotoğrafçılığı ve etkinliklerin videoya çekilmesi faaliyetleri (düğün, mezuniyet, konferans, resepsiyon, moda gösterileri, spor ve diğer ilgi çekici olayların fotoğraflanması veya videoya çekilmesi)
**Fotoğraf işleme faaliyetleri (negatiflerin tab edilmesi ve resimlerin basılması, negatiflerin veya slaytların çoğaltılması, fotografik slaytların hazırlanması, filmlerin kopyalanması vb.)
**Diğer fotoğrafçılık faaliyetleri (fotomikrografi, mikrofilm hizmetleri, fotoğrafların restorasyonu ve rötuşlama, vb.)

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.