• iletisim@evlenmedenonce.com
  • 05548293148

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

Kasım 29, 2017 12:43 pm

Sima Organizasyon Hakkında

Sima Organizasyon Hakkında

Sima Organizasyon Hakkında
SİMA Kına Organizasyon Ekibi; kaliteden ödün vermeden, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile hayal ettiğiniz kına gecelerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

* İlk Önceliğimiz %100 Memnuniyetinizi Kazanmak

SİMA Ailesi olarak en büyük önceliğimiz; siz değerli müşterilerimize, istekleriniz doğrultusunda keyifli ve unutulmaz bir kına gecesi organize ederek %100 memnuniyetinizi kazanmaktır.

* Uygun Fiyatlara Kaliteli Hizmet Veriyoruz

Çünkü her işi kendimiz yapıyoruz. Hiçbir işimizde dışarıdan hizmet almıyoruz. Profesyonel bir ekip ile çalışıp, en kaliteli malzemeleri ve ekipmanları kullanıyoruz. Çünkü sizin referansınız ile yeni müşteriler kazanabileceğimizi biliyoruz.

* Geleneklerimizi Sürdürüyoruz

Her geçen gün modernleşen ve geleneklerimizin unutulmaya başlandığı günümüzde, kültürümüze sahip çıkarak, her organizasyonumuzda kınaya dair tüm adet ve geleneklerimizi eğlence ile birleştirerek uyguluyoruz.

* Kına Gecenizi A’dan Z’ye Planlıyoruz ve Yönetiyoruz

Başrolde yer aldığınız bu özel gecede, her ailemizin yaşadığı “Neyi,Ne Zaman,Nasıl Yapacağız?” telaşını aklınızdan kaldırıyor ve kına gecenizi başından sonuna kadar profesyonel bir şekilde planlayıp, yönetiyoruz.

* Müşterisini Koruyan, Yasal Bir Firmayız

Yaptığı sözleşmeler ile müşterilerini hukuksal haklar ile koruyan, devletine ve yasalarına bağlı, yaptığı her işin vergisini ödeyen resmi bir firmayız

Firma Bilgileri

Sima Organizasyon
0 (224) 272 7254 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.