• iletisim@evlenmedenonce.com
  • 05548293148

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

Ocak 2, 2018 7:27 am

Sevgililer Günü Hediye Seçimi

Sevgililer Günü Hediye Seçimi

 

 

 

 

 

 

Sevgililer günü yaklaşırken şüpesiz bir tatlı telaş başlar, ve binlerce hediye alternatifinden acaba sevgilinize hangisi daha uygun seçim yapmakta bazen zorlanmaktayız.Almış olduğunuz hediye belki’de sevgilinize uygun olmaya bilir.Hediye seçimi yaparken sevgilinizin tutkusu olduğu bir kategoriden hediye almanız sevgilinizi çok mutlu edecektir.Mesela sevgiliniz  Edebiyat tutkunu ise,bir t-shirt almak yerine bir kalem almanız sevgilinizi daha mutlu edecektir.

Sevgililer günü hediyesi seçimi yaparken; sevgilinizin karakteri,hayalleri neler ne tür ilgi alanları olduğunu tespit ederseniz ve en önemlisi ise o an en çok neye ihtyacı olduğunu anlayabilirseniz ve  o hediyeyi alırsanız o an sevgiliniz en mutlu anı olacaktır ve sevgilinizin sevgisi size karşı  bi o kadar daha artacaktır.Tabi bir hediye seçimi yaparken bütcenizi zorlamayın,çünkü siz daha sonra sıkıntıya girdiğinize mutsuzlığunuza sebep olabilir.
Sevgililer günü hediyeleri anlamları  olmalıdır. Erkek sevgiliye hediye seçiminde, beğendiği bir parfüm, hayran olduğu bir yazarın kitabı, desteklediği takımın forması yada size bahsetiği bir eşya pantolon gömlek olabilir. Bunları göz önünde bulundurarak hediyenizi alırsanız onu düşündüğünüzü ve sürekli aklında olduğunuzu anlamına gelir. Hediye seçiminde kişisel hediyeler de düşünebilirsiniz mesela bir kupa ikinizin de buluduğu resim anahtarlık vs ürünleri düşünebilirsiniz.

Sevgiliniz kadınsa hediye seçimi biraz daha zor olabilir.Hediye seçimi yaparken Romantik ve biraz daha cömert olmak zorundasınız. Yukarıda bahsettiğimiz gibi, hoşlandığı bir yazarın kitabını sevgilinize hediye edebilirsiniz ya da ilgi alanları tespit ederek  küçük ama onu düşündüğünüz ve önemsediğinizi gösterecek ince hediyeler seçimi yapabilirsiniz.Bütceniz sizi zorlamıyacaksa  ince ve romantik  takmaktan hoşlanacağı zarif bir kolye alabilirsiniz. Çünkü kadınlar kolyeleri çok sever, özelikle sevgililer günü hediyesi kolye aldığında emin olun sevgilinizi çok mutlu etmiş olacaksınız.

Her sevgili bir ömür boyu mutluluklar dileiyle.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.