• iletisim@evlenmedenonce.com
  • 05548293148

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

Kasım 28, 2017 10:02 am

Muhteşem Evlilik Teklifi

Muhteşem Evlilik Teklifi

Yaşadığınız aitin level atlayıp bir üst düzeye çıkmasını, bayansanız yüzük parmağınıza kocaman bir tek taş takılmasını kaç yıldır hayal ediyorsunuz? Peki hayallerinizi süsleyen, muhteşem diyebileceğiniz bir evlilik önerinine ne dersiniz? Sizin ki nasıl olsun?

Herkes ilişkisinin doruk noktasını Muhteşem Evlilik Önerisi ritüeli ile taçlandırmak ister. Kadınlar küçüklüklerinden beri hayallerini süsleyen masallardaki prensesler gibi dilden dile dolaşacak bir evlilik önerisi bekler, erkekler ise müstakbel eşlerini mutluluktan havalara uçuracak bir fikir bulmak için gecelerini gündüz ederler. İşte hanenizin kraliçesi olacak müstakbel eşinizi mutlu edecek, Kadınların Hayallerini Süsleyen 11 Muhteşem Evlilik Önerisi… İnceleyip feyz almanız için…

1- Aşkınızı Havalara Uçuracak Muhteşem Evlilik Önerisi

Evlilik önerisi için enteresan fikirleri araştıran beyler için ilk teklifimiz aşkınızı havalara uçuracak muhteşem bir evlilik önerisi. Muhteşem Evlilik Önerisi için Kapadokya’nın mistik ve peri masallarını andıran atmosferinden daha romantik bir mekan olabilir mi? Asırlardır kim bilir kaç aşık çift bir ömür boyu mutluluğa evet diye konuştu bu topraklarda… Hadi o vakit! Fonda peri bacaları, semanda süzülen bir balon, cebinizde sevdiğinizin parmağına konduracağınız tek taş ve yanınızda sevdiğiniz kadın… Daha ne olsun? Şöyle kalbe süzülen romantik tümceleri de bir araya toplarsanız, size bu dünyada hayır diyecek bir kadın yoktur. Aşkınızı havalara uçuracak muhteşem evlilik önerisi için ne yapacağınızı düşünüyorsanız, Asmalı Konak dizisindeki gibi aşk kokan bir atmosferde kendi hikayenizi yazabilirsiniz.

2- Duyuru Ediyorum Ben Ona Aşığım

Sevdiğiniz kadına aşkınızı değişik bir yolla anlatmak onunla bir ömür boyu sürecek evlilik yolunun kapılarını açmak için değişik bir yol arıyorsanız, beraber olduğunuz kişinin izlediği gazete veyahut mecmualara de duyuru verebilirsiniz. Burada dikkat edeceğiniz nokta ise sevdiğinizin bu duyurusu kesinlikle görmesini sağlamak olmalıdır. İşte sizin muhteşem evlilik öneriniz. En iyisi duyurusu bastırdığınız gazete veyahut mecmuadan birkaç kopya alıp görebileceği yerlere koyun ki olay hızlansın. Yoksa bekle, dur. Ömür boyu gizleyebileceğiniz yazılı evlilik önerinizi çocuklarınıza da gösterirsiniz artık!

3- Islak Islak Muhteşem Evlilik Önerisi

“Kadınların Hayallerini Süsleyen 11 Muhteşem Evlilik Önerisi”nden ilk ikisini sizlerle paylaştık. Bu öneriler sizi yeterince heyecanlandırmadıysa yenisine geçelim. Yüzmeyi biliyor musunuz? Evet diyorsanız işte size tertemiz ve özel bir muhteşem evlilik önerisi teklifi daha… Sevgilinizle gezme uydurma sebebiyle gideceğiniz dev bir akvaryumda dalgıçlar yardımı ile cama “Benimle izdivaç eder misin? yazan bir pankart açmaya ne dersiniz? Nişanlınız sizi akvaryumda görünce korkudan bayılmazsa ‘evet’ garant.

4- Klasik Ve Her Vakit İşe Yarayan Muhteşem Evlilik Önerisi

Sevdiğiniz kadına onun için özel olan doğum gününde, mezuniyet balosunda, beraber katıldığınız bir partide veyahut sene dönümünüzde herkesin önünde bir evlilik önerisi yapabilirsiniz. Klasik fakat her vakit işe yarayan bu muhteşem evlilik önerisi ile müstakbel eşinize sürpriz yapabilirsiniz. Aşkınızın en özel armağan olduğunu düşündüğünüzü duyar gibiyim ama biraz kadınlar gibi düşünün ve tek taşınızı cebinizden çıkarmayı unutmayın… Büyük küçük fark etmez gönlünüzden ne koparsa alacağınız yüzüğünüz sevdiğiniz kadın için en özel armağan olacaktır.

5- Uç, Uç,Uç İzdivaç et Benimle!

Aşkınızı semana yazmak isterseniz, Bir planörün kuyruğuna “Benimle izdivaç eder misin?” pankartı asıp, sevginizi herkese ve sevdiğiniz kadına itiraf edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız şart olan bir planör bulup tasarınıza katmak olacaktır. Tabii planör kullanmayı biliyorsanız işler daha da kolay. Aşkınızı semana yazıp altına imzanızı atabilirsiniz.

6- Uçak Yapalım, Alır Seni Kaçarım

Sevgilinizle çıkacağınız bir uçak yolculuğunda onu hazırlıksız yakalayıp uçakta muhteşem evlilik önerinizi yapabilirsiniz. Bütün yolcuların gözü önünde anons yaparak semanda ona özel bir öneri yapabilirsiniz. Hem onu şaşırtabilir, hem de farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Yolculuk nereye olursa olsun, aşktan semana uçabilirsiniz.

7- Maskeli Baloda Muhteşem Evlilik Teklifi

Müstakbel eşiniz masallardaki gibi bir evlilik teklifi bekliyor. İster arkadaşlarınızla, kalabalık bir toplulukla tertip edebileceğiniz isterseniz de tek misafirleri siz ve sevdiğiniz kadın olan özel bir maskeli baloya ne dersiniz? Baş başa romantik bir mekana evvelce kostümleri hazırlayıp sürpriz bir çıkışla herkesin gözü önünde muhteşem evlilik teklifinizi edebilirsiniz. Müstakbel eşinizden şayet şaşkınlıktan dilini yutmadıysa “Evet” yanıtını alabilirsiniz.

8- Denizin Sesi, Senin Soluğun Vazgeçilmezim!

Eğer deniz kenarında bir şehirde yaşıyorsanız, suyun pozitif tesirini de katarak muhteşem evlilik teklifi için bir çok mekan bulabilirsiniz. Hele de mevsim yazsa. Kuma evlilik teklifinizi yazın, mumlarla süsleyin, bir de şık bir masa işte her şey hazır. Gerisini tabiat halleder. Yakamozlar ışıl ışıl, sizin muhabbetiniz şıkır şıkır. Denizin sesi, senin soluğun vazgeçilmezim diyeceğiniz hangi kadın boynunuza sarılmaz ki?

Denizin üstündeki yakamozları izleyerek romantik bir aşk tümcesiyle yüzüğünüzü sevdiğiniz kadına armağan edebilirsiniz. Ömür boyu anımsayacağınız romantizm dolu gününüzü sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ve gelecekte kucağınıza alacağınız çocuklarınıza da anlatıp paylaşabilirsiniz.

9- İsmini Köprüye Yazdım Yarim!

İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız bunun nimetlerinden de yararlanabilirsiniz. İstanbul Boğazı’nın üzerinde yer alan köprülere muhteşem evlilik önerinizi yazdığınız bez afişleri astırabilirsiniz veyahut lazerlerle önerinizi köprünün üstüne yansıtabilirsiniz. O sizin bütçenize kalmış. Önemli olan, asıl olan aşkınızı evlilik önerinizle taçlandırmanız olacaktır. Evlilik önerileri hazırlama ile ilgili uzman olan çeşitli organizasyon firmalarından yardım alabilir veyahut yakın arkadaşlarınızdan bu konuda yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Sevgilinizle boğaza nazır sohbet ederken aşk köprüsünü kurabilir evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz. Böylelikle aşkınızı tümce aleme duyuru edebilirsiniz.

10- Canlı Yayında Muhteşem Evlilik Önerisi

Sosyal Medya artık vazgeçilmezlerimizden biri oldu hayatımızda. Canlı yayınlar, hatıranda interaktif konuşmalar…Her vakit iletişim. Muhteşem evlilik önerinizi Facebook ve diğer sosyal medya kanalları üzerinden canlı yayınla yedi düvele duyuru edip farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Merak etmeyin sevgiliniz sizi izlediği içi kesinlikle görecektir. Fakat bu öneri şeklinin tek negatif istikameti onun gözlerinin için bakıp ellerini tutmadan kalbinizden geçenleri söylemeniz ve evlilik önerisi faktörüz olacaktır. Ortak arkadaşlarınız bu romantik hareketinizi takdir ederek kıskançlıktan çatlayıverecektir. Aman dikkat gelin adayının ailesi de videoyu izleyebilir, hazırlıklı olun!

11- 14 Şubat Aşk Günü

Son olarak evlilik önerisi için en muhteşem günde 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz kadına muhteşem evlilik önerinini yapabilirsiniz. Romantik günün ruh hali çevrenizi sararken, güzel bir teknede ya da Kız Kulesi gibi aşk dolu özel bir mekanda kalbinizin yakınında taşıdığınız yüzüğünüzü sevdiğinize armağan edebilirsiniz. Sevgililer Günü’nün en özel armağanı aşkınıza damga vuracak bir “Evet” ve sımsıcak bir öpücük olacaktır eminiz. Hem böylelikle ilerde Sevgililer Günü ile Evlilik Teklifi gününüzü birlikte kutlayarak bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız. Devir ekonomi devri…Aman aşkınızı sunarken bonkör davranın, bol bol “seni seviyorum” deyin sevdiklerinize.

İşte sizlere Kadınların Hayallerini Süsleyen 11 Muhteşem Evlilik Teklifi. Muhtevaları daha da çok zenginleştirmek çeşitlendirmek de size kalmış. İster kendi hayal gücünüzü kullanın,isterseniz profesyonel bir organizasyon firmasından yardım isteyin. Bütçenize göre hazırlayacağınız sürpriz evlilik teklifiniz ikiniz için en özeli ve güzeli olacaktır. Sevdiğiniz kadının ayaklarını yerden kesecek muhteşem evlilik teklifinizle beyaz atlı prenslik de ömür boyu garanti. İleride çocuklarınıza ballandıra ballandıra anlatacağınız aşk masalınızın kahramanları da siz olabilirsiniz..

Firma Bilgileri

Gürkan Bayrak Kuaför
0216 606 4912 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.