• iletisim@evlenmedenonce.com
  • 05548293148

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

Aralık 4, 2017 6:59 am

Doğum Öncesi Konsept Hamile Fotoğraf Çekimi

Doğum Öncesi Konsept Hamile Fotoğraf Çekimi

Evliliğin en  özel dönemlerinden  olan hamilelik döneminde fotoğraf çekimi yaptırmak birçok çiftin tercihidir. Hamilelik döneminde bebeğinizi kucağınıza alacağınız günün hayali ile birlikte en özel fotoğrafları çektirerek bebeğinize doğmadan önceki en güzel hediyenizi hazırlayabilirsiniz. Farklı bir konsept ile sizler isterseniz stüdyo ortamında isterseniz dış çekim ile fotoğraf çektirebilir ve doğum öncesi konsept hamile çekimi sayesinde en özel halinizin en özel anılarını biriktirebilirsiniz. Konsept olarak sizlere hamile fotoğrafçısı olarak hizmet veren fotoğraf ekipleri hamilelik, doğum ve konsept  yeni doğan  fotoğrafları ile hizmet  vermektedir.

Sizler de doğum öncesi ve sonrasında bebeğinizin zarar görmeden fotoğraflarının çekilmesini istiyorsanız hamile fotoğrafçısı tarafından profesyonelce sağlanan ve doğum sonrasında konsept olarak gerçekleştirilecek olan fotoğrafların çekimi esnasında  flaşsız çekim gerçekleştiren ekibimizi tercih edebilirsiniz.

Doğum öncesi konsept hamile fotoğraf çekimi ile doğum  öncesinde belirli dönemlerde fotoğraflarınızı çektirebilir ve doğum sonrasında da yine hamile fotoğrafçısı tarafından talep edeceğiniz doğum sonrası konsept fotoğraflarınızı çektirebilirsiniz. İsterseniz dış mekanda isterseniz evde ailenizle ve bebeğinizle birlikte fotoğraf çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece ölümsüzleştirmek istediğiniz birçok hatırayı en özel şekliyle nesilden nesile aktarılacak şekilde saklayabilirsiniz.

Doğum öncesi fotoğrafçısı profesyonelce gerçekleştirmiş olduğu fotoğraf çekimi esnasında sizin sağlığınıza ve bebeğinizin sağlığını kesinlikle tehdit etmez ve oluşturacağı konsept ile ömür boyu saklayacağız en özel anılarınız  için oluşturur. Düğün fotoğrafı kadar özel ve önemli olan hamilelik fotoğraf çekimi ve akabinde gerçekleştireceğiniz doğum sonrası fotoğraf çekimleri bir ailenin en özel anlarıdır olduüunu unutmamak lazım. İşte bu nedenle doğum öncesi fotoğrafçısı olarak bizler yaptığımız işin bilincinde olarak kaliteli ve güvenle tercih edeceğiniz bir ekip olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Eşiniz ve ailenizle oluşturabileceğimiz hamile fotoğraf albümünüz de her zaman severek bakacağınız kareler yer alacaktır.

Enes Kahraman Rize düğün Fotografçısı

Firma Bilgileri

ENES KAHRAMAN PHOTOGRAFY & DESING
0553 145 39 00 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.