• iletisim@evlenmedenonce.com
  • 05548293148
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
204 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Grant Anka
  • ADRES: Menderes Mah. Ayaş Yolu Cad. No:64 Sincan-ANKARA
  • TELEFON: 0312 267 01 50
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 23:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 23:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

GrandAnka Düğün Salonu

Düğün günü  hayatımızın en önemli  günlerinden biridir ve kusursuz olması gerekir. Bu güzel günde organizasyondan yemeklere, müzikten servise, misafirlerin karşılanmasından dekorasyona kadar herşeyin tam anlamıyla mükemmel olması gerekir. İşte bu noktada Grand Anka havuzbaşı düğün salonu dünya evine girecek çiftlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tam konsept bir organizasyon sistemi oluşturmuştur.

Grand Anka düğün salonu modern ve şık tasarımı, vip tecrübeli profesyonel servis ekibi, 450 m2 kapalı alanı ve 850 m2 havuz başı alanı, Türk-Osmanlı mutfağında seçme lezzetleri, otopark hizmeti, yüksek güvenlik sistemi, özel tasarım masa ve sandalye dekopajı, akustik ses ve müzik düzeneği, çeşitli sanatçı seçimleriyle davetlerinizi unutulmaz kılıyor.

Bizim aracılığımızla randevu alırsanız %10 varan indirimlerden faydalanacaksınız

Hizmetlerimiz:

Organizasyon

Grand Anka düğün salonu 450 m2 kapalı alanı 850 m2 havuz başı alanı 350 araçlık otoparkı ile tam donanım bir düğün salonu konsepti sunmaktadır.

Fotoğraf ve Video çekimi

Çiftlerimizin istekleri dahilinde fotoğrafçılarımız tarafından profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yapılmaktadır.

Sinevizyon Gösterimi

Çiftlerimizin istekleri dahilinde kendi seçtikleri fotoğraflardan oluşturulan sinevizyon gösterimi yapılmaktadır.

Sanatçı ve Müzik gurubu

Salonumuzda isteğe bağlı olarak Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Pop Müzik, Dj ve İlahi-Semazen repertauarlı sanatçılar sahne almaktadır.

Müzik Sistemi

Salonumuzda akustiğe uygun olarak 1. sınıf müzik sistemi kullanılmıştır. Sahne alan sanatçılarımız sizleri en mutlu gününüzde layığıyle eğlendirmek için özenle seçilmişlerdir.

Kaliteli Servis

Salonumuzda yemek ve içecek servisleri işlerinde uzman,vip tecrübeli profesyonel servis ekibi tarafından yapılmaktadır.

Yemek ve İçecekler

Salonumuzda tüm yemekler birinci sınıf markalı ürünler kullanılarak düğüne özel olarak pişirilir. Yiyecek ve içecekler düğünün en önemli parçasıdır ve firmamız bu konuda çok titizdir.

Gelin Damat Karşılama

Düğün salonumuzda gelin ve damat profesyonel ekibimiz tarafından kapıda karışılanır ve düğün saatine kadar istirahat edecekleri odalarına alınır. Burada kendilerini rahat ettirecek tüm konfor bulunmaktadır.

Otopark

Salonumuzun kendisine ait 400 araçlık otoparkı bulunmaktadır. Gelen tüm misafirlerimizin araçlını güvenli bir şekilde park etmeleri personelimiz tarafından sağlanmaktadır.

Güvenlik ve Kamera sistemi

İşletmemiz 7/24 kapalı devre ve her noktayı gören kamera sistemiyle izlenmektedir. Aynı zamanda salonumuzun kendi güvenlik personeli bulunmaktadır.

Masa ve Sandalye dekopajı

İşletmemizde, misafirlerimizi ağarlayacağımız masa ve sandalyelerin süsleme ve dekopajları çiftlerimizin zevklerine uygun olarak yapılır.

Salonlarımız

Grand Anka düğün salonu, 450 m2 kapalı alanı 850 m2 havuz başı alanı ile toplam 1300 kişiye kadar hizmet vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.