• iletisim@evlenmedenonce.com
  • 05548293148
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
184 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İbrahim Etem TAŞÇI
  • ADRES: Yeni baraj Mahallesi Bülent Angın Bulvarı No: 92/D Seyhan/Adana
  • TELEFON: 0322 225 25 53
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ ADANA

FİRMA HAKKINDA

Profesyonel ve Eğitimli kadromuz  ile 1986 yılından bu yana faaliyet alanlarımızda kullandığımız profesyonel ekipmanlarımız ile Siz müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya ve uzun süreli dostluklar kurarak hep birlikte daha mükemmele ulaşmaya çalışmaktayız…

Stüdyo, Doğa, Organizasyon,  Okul, Kreş, Ürün, Üretim, Mekan, Gelin Damat, Moda, Özel Davetler,  Müzik Grupları, Kokteyl, Açılış, Fuar, Portre, Manken, Sanatçı konuları çalışmalarımız arasındadır.

Teknolojiyi yakından ve sürekli takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamaktayız.
Ulusal ve Uluslararası görsel ve basılı medyayı sürekli takip ederek kendimizi geliştirmekte; sıra dışı çalışmalara imza atmaktayız.

Fotoğraf Çekimlerimiz, Fotoğraf İşleme ve Baskısı konularındaki hassasiyetimiz Siz müşterilerimiz için iyisini değil; daima en iyisini yapabilmek içindir.

Gelişen teknolojinin son imkanlarıyla, müşterilerimize bekledikleri kaliteyi, hızlı ve kusursuz olarak sunmanın çabası içindeyiz. Baskı, kopyalama ve transfer sistemlerinin en gelişmişleri ile çalışmanın sağladığı gözle görülür elle tutulur kalitemiz sayesinde en mükemmel sonucu elde edecek, Fizan Fotoğrafçılığı seçmekte ne kadar haklı olduğunuzu siz de göreceksiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.