• iletisim@evlenmedenonce.com
  • 05548293148

Evlenmedenonce.com nedir?

Evlenmedenonce.com  nedir?

Düğün öncesi evlenecek çiftler ile düğün sektöründe faaliyet gösteren firmaları buluşturan bir internet rehber sitesidir.

Firmamı Nasıl Eklerim?

Üye kısmandan üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra yönetim panelinden ücretsiz olarak firmanızı ekleyebilirsiniz, ya da (554) 8293148  numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşarak daha fazla bilgi alabilir; size özel avantajlar ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Firmam ne zaman ve nerede yayınlanacak?

Firma bilgilerinizi girdikten sonra fotoğraf, video gibi tanıtım bilgileriniz ile  şehir ve kategorinin listeleme sayfasında 3 saat  içerisinde yayına alınır.

Üye olmak ücretli mi Ne kadar ücret ödemem gerekiyor?

Düğün öncesi hizmet veren firmalar üye olmak  ücretsizdir,ancak GOLD ÜYELİK VE VİTRİN ÖZELİKLERİNDEN faydalanmak bir ücrete tabidir.

Gold üyelik nedir yayın haklarım nelerdir?

Gold paketinden faydalanmak isteyen firmalar 1 yıl boyunca arama motorlarında reklamları ve sosyal medyada belirli aralıklarla reklamları  yayınlanarak standart üyeye nazaran

10 kat daha fazla kişiye ulaşmalarını sağlanmaktadır . Ayrıca yayına alındıktan sonra yönetim  panelinden firma ürünlerini ekleyebilir kampanyalar

oluşturabilir makale yada haberler oluşturarak ziyaretçilerinin ilgisini çekerek çok daha fazla kişiye ulaşma şansı olacaktır.

Ayrıca, sizin adınıza yılda 3 defa sizin oluşturacağınız bir kampanyayı bölgesel olarak toplu e-mail gönderimi yapılarak kampanyanızın duyurması sağlanacaktır.

Vitrin Paketi nedir?

Vitrin paketi açılır sayfada bulunan en üsteki bölümde yer alan firmaların yayınlandığı alandır:Vitrin paketi ana sayfa açıldığında gözle görülecek ve çok daha fazla

tıklama ve inceleme imkanı sağlamaktadır

Birden fazla kategori ve firma ekleyebilirmiyim?

Hizmet verdiğiniz tüm kategorilerimizde ve yayında olan tüm şehirlerimizde yer alabilirsiniz. Birden fazla farklı kategoride ve şehirde yer almak site içerisindeki görünürlüğünüzü

arttırarak, daha fazla evlenecek çifte ulaşmanızı sağlayacaktır.