• iletisim@evlenmedenonce.com
  • 05548293148

FİRMA KATEGORİLERİ

ARAMA SONUÇLARI

İLKNUR GELİNLİK MODA EVİ

İLKNUR GELİNLİK MODA EVİ

İlknur Gelinlik & Moda Evi kişiye özel tasarımlarıyla 30 senesi aşkın müddettir faaliyet gösteren firmamızın tescilli markası olup İstanbul Kadiköy’de hizmet vermektedir. Kaliteden ödün vermeyen uzman kadromuzla, birbirinden güzel ve şık tasarımlarımızı konuklarımızın beğenisine sunmaya çalışıyoruz. Vintage, bohem, şifon, klasik ve talep üzerine her model/tasarıma uygun gelinlik ve gösterişli üretmekteyiz.Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, beden ölçülerine en […]

Women Art -Gelinlik

Women Art -Gelinlik

2018 Gelinlik ve Nişanlık Modelleri Pierre Cardin 2018 Gelinlik Modelleri Dreamon 2018 Gelinlik Nişanlık Modelleri. Seyranlı Moda Kaftan Bindallı Modelleri 2018 gelin buketleri  WOMEN ART GELINLIK’ TE HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN VARIZ ….

Ayla Ölçer Moda Evi

Ayla Ölçer Moda Evi

1970 yılında başladığım hayatımı moda tasarım mezunu olana dek Stuttgart’ta geçirdim. 20 Yaşımda ilk atölyemi Bursa’da kurarak Türkiye’deki moda faaliyetlerime başladım. 2005 yılında İzmir’de yuva kurunca, bir süre Bursa’daki atölyemi İzmir’den takip ettim. İzmir Alsancak’taki atölyemi 26 yıllık moda tecrübemle kurarak ; sizlere hizmet etmeye devam ediyorum.